top of page

FoxKreatíva

Pre vás na mieru.

Službu FoxKreatíva som vyvinul pre vašu novú firmu, alebo nový projekt. Ponúkam kompletnú transformáciu vášho biznisu a inovatívne marketingové riešenia, ktoré fungujú. Som tu, aby som vám s biznisom na začiatku pomohol v prípade analýz, prieskumov trhu, alebo zabezpečením verejných či neverejných informácií. Prípadne lobingom. Samozrejme pomôžem vám s vytvorením loga pre váš projekt, modernej webovej stránky aj s textami, zabezpečím SEO optimalizáciu, dokážem vám spravovať sociálne siete a vytvorím pre ne aj pútavý kontent. Vytvorím vám prezentačné materiály od PowerPointu počnúc až po animácie, či profesionálne produktové foto/video, alebo reklamu pre online aj televízne účely. Viem vám plnohodnotne navrhnúť aj reklamný mediamix online a v národných médiách v Čechách na Slovensku i v Maďarsku.

stevo bodor granfox foxkreativa reklama online televizna reklama.png
Krok po kroku

Krok po kroku 

ku každej opísanej službe disponujem referenciami od národných aj nadnárodných spoločností, občianskych združení, miest a obcí

Zadefinujme si projekt

Na stretnutí osobne, alebo online si ozrejmíme informácie o vašom projekte. Môže ísť o novú firmu, neziskovku, občianske združenie, alebo o nový projekt, ktorý rozbiehate. V rámci ďalších služieb vám dokážem asistovať aj v prípade prieskumu trhu, zabezpečovania verejných aj neverejných informácií, lobingu, či expanzie v rámci štátov Slovensko, Česko, Maďarsko. Včetne externej podpory účtovníkov, právnikov a odborných konzultantov. Disponujem rôznymi možnosťami kontaktov na rôznych úrovniach.

Identita

S najväčšou pravdepodobnosťou budete potrebovať nové logo, ktoré pre vás dokážem pripraviť úplne low-costovo, ale aj pomocou umelca. Stanovíme si rozpočet a objednávku zmanažujem za vás. Vytvorím pre vás kompletný ident. Rýchlo, ale nie na úkor kvality.

Webová stránka

S dobrým webom sa odprezentujete účinnejšie. Nový web som schopný pripraviť za 3-4 dni. Pracujem vo WIX, preto bude práca efektívna. Zabudnite na dlhotrvajúce brainstormingy k novej stránke. S mojimi službami ušetríte tisíce Eur a veľa času. Ak potrebujete bežnú prezentáciu, WIX vám určite stačiť bude. Vytvorím pre vás aj texty a web doplním licencovanými obrázkami. Stránku vám pripojím do vyhľadávačov Google a Bing a zabezpečím základné SEO.

Sociálne siete

Vzhľadom k tomu, že som vám vytvoril logo aj webovú stránku automaticky môžem začať s vytváraním profilov na sociálnych sieťach. Dokážem ich aj spravovať za vás pomocou pútavých banerov, textov, ale aj Reels videí.

Reels videá, obsah na sociálne siete ale aj pre televízie

Videá pripravujem ako reportáže. Aj vzhľadom k tomu, že som "odchovanec" spravodajstva. Mojou filozofiou je: aby bol obsah pútavý, nie je potrebné urobiť zo seba šaša ako dnešní influenceri. Do Reels videí sa snažím priniesť hodnotnú informáciu a spracovať video tak, aby malo pre diváka informačnú hodnotu. Vďaka tomu sa budú Reels videá zdieľať ďalej. S mojimi videami sa stretnete na rôznych portáloch i mimo mojich sociálnych sietí vzhľadom k tomu, že mnohé moje výtvory s miliónovými sledovaniami sa stali ikonickými.

Prezentačné materiály

Máte logo, webovú stránku, texty, Reels videá pre online kampane. Preto teraz potrebujete pútavé prezentácie vašich služieb, alebo produktov. Tieto prezentačné materiály budú určené pre vašich obchodných partnerov, alebo konečných spotrebiteľov. Môže ísť o výukové animácie, profesionálne produktové filmy, alebo fotky. Prípadne o PowerPointové prezentácie, ktoré dokážem vytvoriť aj inovatívnejšiou formou, ktoré sú jednoducho zdieľateľné online s vysokou zárukou kompatibilnosti na prehrávaných zariadeniach.

Reklama & Marketing

Bežnú reklamnú online kampaň viem manažovať za vás. Ak je záujem o sofistikovanejšie služby, prepojím vás na programátora, SEO špecialistu, alebo komunikáciu s nimi delegujete na mňa. V prípade záujmu o televíznu, alebo rozhlasovú reklamu viem plnohodnotne využiť moje dve desiatky rokov trvajúce vzťahy s národnými médiami na Slovensku, v Čechách a v Maďarsku.

​Ďalšie možnosti

Dodaním vyššie spomenutých služieb naša spolupráca končiť nemusí. Viem vám pomôcť s budovaním biznisu, zabezpečovaním strategických informácií pre vaše podnikanie, zabezpečovaním kontaktov na rôznych úrovniach a to na Slovensku, Česku a v Maďarsku.

Zavolajte mi

  • Facebook
  • LinkedIn
  • TikTok
bottom of page