top of page
Profesionální detailní kamera

Števo Bodor

Mám takmer 30 rokov skúseností v médiách, marketingu, v spravodajstve a projektovom manažmente. Pracoval som pre súkromné aj štátne televízie (TV JOJ, MTV, DUNA, STV), agentúry a organizácie v Slovenskej republike, Českej republike, Maďarskej republike. Moje reportáže a krátke videá videá majú mnohomilionové dosahy v Maďarsku, Českej a Slovenskej republike. Som autorom a manažérom viacerých projektov v oblasti hybridných hrozieb, verejnej politiky, mediálnej výchovy. Pomáham realizovať aktivity projektov. Som tiež spolutvorcom učebníc pre pedagógov, študentov a žiakov o hoaxoch a dezinformáciách. Mojím cieľom je pomáhať ľuďom a spoločnostiam dosahovať lepšie výsledky v biznise a dosahovať merateľné výsledky v marketingu. Hľadám nové výzvy a príležitosti na spoluprácu v oblastiach, ktoré ma zaujímajú. 

O službe FoxMedia Insight

Ste pripravení prezentovať svoju firmu svetu, ale neviete, ako zaistiť, aby sa vaša správa dostala do médií bez toho, aby ste museli vynakladať obrovské sumy na reklamu? Tak, ste tu správne. Ponúkam inovatívnu službu, ktorá vám pomôže preniknúť do médií prirodzene a sofistikovane.

Okrem toho, že získate bezplatnú reklamu v hlavných médiách, tiež budete mať kontrolu nad tým, ako vaša firma a vaše produkty sú prezentované. Vďaka môjmu kombinovanému prístupu, ktorý zahŕňa aj product placement, vaša firma bude na ceste k maximálnemu mediálnemu vplyvu. Služby zabezpečujem pre Slovenskú republiku, Česko aj Maďarsko.

Dokážem vašu firmu navštíviť kdekoľvek v rámci Slovenska, Česka, Maďarska za účelom zoznámiť sa s vašimi službami a potrebami. Konzultácia u vás je spoplatnená jednorazovým poplatkom 150 Eur, suma zahŕňa konzultáciu aj náklady na PHM.

Takto to celé prebieha

Úvodná konzultácia

Kreatíva

Typ média

Potrebujem sa zoznámiť s každým detailom vášho biznisu. Následne vyberiem aspekty vášho podnikania, ktoré sú originálne a zaujímavé a môžu osloviť médiá. 

Potom prichádzam s unikátnymi príbehmi a nápadmi, ktoré presadíme vo vybraných médiách. Všetky kroky a témy budú s vami konzultované.

Oslovím televízie, časopisy, denníky, rozhlas, internetové médiá. Podľa požiadaviek a podľa sily témy, regionálne aj celoštátne. Nezabúdajte, že ja sám vám dokážem vytvoriť aj kontent pre sociálne siete, televíziu i rozhlas.

mediálny lobing, mediálny lobbing, ako sa dostať do médií, chcem sa dostať do médií, chcem byť v médiách, moja firma v televízii, ako sa dostať do televízie, ako sa dostať do tv, ako sa dostať do show, ako sa dostať do novín, chcem byť v správach

Zavolajte mi

  • Facebook
  • LinkedIn
  • TikTok
bottom of page