top of page
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Threads
  • TikTok
  • YouTube
  • Instagram
  • RSS

CAR AT Festival: Extravagancia motorov a hudby oživí Letisko Trenčín

HEX, Majk Spirit, AC/DA revival, Limp Bizkit tribute band a TOP dídžeji Slovenska oživia tohtoročný CAR AR Festival 14. až 16 júna 2024 na Letisku Trenčín. Projekt nadväzuje na predošlé ročníky, ktoré motoristi dobre poznajú, avšak tohto ročná akcia sľubuje oveľa väčšiu a rozmanitejšiu zábavu.


Uvidíte dronovú show, kaskadérsku show, exkluzívne Mirror man-a. Čakajú vás zábavné hry aj elektroautá i pre malých motoristických nadšencov. Na CAR AT Festivale uvidíte desaťmetrovú obriu sochu Ironmana, ktorá váži neuveriteľných 40 ton! Ale aj elektrického býka, party bus a osviežiť sa môžete v Bare vo výške dvadsaťpäť metrov. Vyskúšajte si mobilnú STK zdarma, alebo okružný let lietadlom, prípadne teplovzdušný balón od Zľavomatu. Motorkári si prídu na svoje aj na prezentácií Airback vesty.


Okrem motoristických zážitkov, si dospelí užijú hry ako “udrž sa na hrazde 100 sekúnd a vyhraj 100€”, “daj hlavičku ako Ronaldo a vyhraj tričko”, “traf 9,99 sekundy a vyhraj autodrom”. Zažite 30 metrovú reťazovku, 20 metrové ruské koleso, stolný futbal, futbal na tráve, alebo si zajazdite na štvorkolke či driftovacích autíčkach. O deti sa postará animátor, sú pre nich pripravené kolotoče, skákacie hrady, kúzelník, maľovanie na tvár, elektrické autíčka a hasičský vláčik.


Nebudú chýbať Show & Shine: Súťaž o najkrajšie upravené vozidlá festivalu, kde sa stretnú tuningové šperky z celej Európy. Young Timers: Staršie vozidlá s kultovým statusom, zrenovované a vylepšené do podoby, akú sme si pamätali z nášho detstva. Oldtimers: Prehliadka vzácnych veteránov, ktoré sú z lásky zreštaurované a opravené. Motorky: Raritné dvojkolesové trhače asfaltu, od supersport po custom bikes. FMX MOTOCROSS SHOW: Na CAR AT Festivale sa zúčastní európska špička freestyle motocross, čo je kaskadérske umenie v dvanásť metrovej výške.„Sme nadšení, že môžeme tento rok privítať motoristických nadšencov na našom festivale CAR AT. Naším cieľom je poskytnúť nezabudnuteľný zážitok a prísť s niečím novým a inovatívnym,“ povedal Jozef Knopp, CEO projektu.S očakávaným počtom návštevníkov medzi 25 000 a 35 000 ľudí, je CAR AT Festival jedinečnou príležitosťou pre zviditeľnenie značky a produktov pred širokou motoristickou komunitou.


Lístky sú už v predaji: CAR AT Festival


Facebook: @stevobodor

Ak sa vám moje články páčia, pozvite ma na kávu. 1,470 views

Comments


bottom of page