top of page
 • Facebook
 • LinkedIn
 • Threads
 • TikTok
 • YouTube
 • Instagram
 • RSS

WIX: Perfektná platforma pre malé firmy, živnostníkov a všetkých, ktorí chcú byť viditeľní online

V digitálnom svete, kde každá značka, firma alebo jednotlivec sa snaží byť v popredí a zaujať pozornosť širokej verejnosti, je webová stránka kľúčovým prvkom vašej online identity. A keď sa rozhodnete, že je čas pridať sa k digitálnej sfére, WIX je jedným z najlepších miest, kde začať.


Pre koho je WIX určený?

 1. Pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupné riešenie: Mnohí ľudia sa vyhýbajú vytvoreniu vlastnej webovej stránky kvôli obavám z vysokých nákladov spojených s náborom reklamných agentúr. Našťastie, s WIX-om môžete vytvoriť profesionálny web bez toho, aby ste museli zbytočne investovať. A vytvoriť web vo WIX zvládne naozaj každý!

 2. Zvládnete to sami, netreba programátora ani dizajnéra. Ak ovládate Word, ovládnete aj WIX: Ak patríte k tým, ktorí chcú mať plnú kontrolu nad svojím online priestorom WIX je pre vás ideálnou voľbou, pretože váš web si dokážete spravovať sami. Už nemusíte investovať stovky, či tisíce Eur do novej webovej stránky. A neskôr sa prosíkať správcovi webu, aby vám zmenil otváracie hodiny na stránke. Váš web bude pod vašou kontrolou! Či už ste kaderník, obchodník, maklér alebo finančník, platforma vám poskytne všetky potrebné nástroje.

 3. Pre menšie firmy a lokálne podniky: Pekárne, kaviarne, obchody, nadácie, občianske združenia - všetky tieto subjekty môžu získať online prítomnosť s pomocou WIX-u.

Prečo je dôležité mať webovú stránku?

V digitálnej ére je mať vlastnú webovú stránku takmer rovnako dôležité ako mať fyzické miesto pre vaše podnikanie. Webová stránka je vašou vizitkou, miestom, kde môžete ukázať, čo robíte, a ponúknuť ľuďom spôsob, ako s vami nadviazať kontakt.

 1. Dôveryhodnosť: V očiach potenciálnych zákazníkov alebo klientov môže mať vlastnú webovú stránku význam pre vašu dôveryhodnosť a profesionálnosť.

 2. Dostupnosť: Váš web je otvorený 24/7. Zatiaľ čo fyzický obchod alebo kancelária môže mať otváracie hodiny, váš web je vždy prístupný.

Výhody WIX-u

 • Prispôsobivosť: S WIX-om môžete vybrať z množstva šablón a prispôsobiť ich podľa svojich potrieb. Žiadne technické vedomosti nie sú potrebné!

 • Rýchlosť: Vytvoriť a zverejniť stránku môžete za niekoľko hodín. Je to rýchly a jednoduchý proces.

 • Mobilná optimalizácia: Vo svete, kde sa väčšina online prehliadania deje cez smartfóny, je kľúčové, aby bola vaša stránka mobilne optimalizovaná. S WIX-om je táto funkcia samozrejmosťou, a navyše, môžete spravovať svoj web aj cez smartfón.

 • Rezervačný systém, e-shop, spoplatnený obsah: Vo WIX dokážete vytvoriť webový obchod, predávať album, knihu, alebo tovar. Zvládne rezervácie, spoplatnené online kurzy, všetko čo len potrebujete. Disponuje platobnou bránou.

Zaujímavosti o WIX-e

WIX neustále inovuje. Pridávajú nové nástroje a funkcie, aby bolo vytváranie webu ešte jednoduchšie. Má integrovaný systém pre e-commerce, rezervačné systémy pre služby a dokonca aj možnosti pre blogovanie.


Záver

V dnešnej dobe je online prítomnosť nevyhnutná. Ako obchodníci, živnostníci alebo organizácie, ktoré chcú rásť a byť úspešné, je kľúčové byť viditeľným online a ponúkať informácie a služby svojim klientom a zákazníkom kedykoľvek a kdekoľvek. WIX vám ponúka túto možnosť - jednoducho, rýchlo a efektívne. Prečo teda nezačať práve teraz?


WIX TUTORIAL ŠPECIÁLNE PRE VÁS

Pozrite si moje online výuky: ak ste majiteľom malého podniku, prevádzkovateľom obchodu alebo ponúkate jedinečné služby, prípadne chcete odpromovať váš projekt alebo produkt, tak táto online výuka je pre vás! Efekt je okamžitý. Po zhliadnutí zrozumiteľného videa máte možnosť ovládnuť WIX a vytvoriť web za niekoľko hodín. Vo videu názorne a ľudskou rečou vysvetľujem, ako používať WIX.com v praxi. Stačia vám dve videá, investovať 3 hodiny času a budete schopný poskladať si svoj vlastný web.


V mojom komplexnom videu vás prevediem procesom vytvárania webu na platforme WIX - od zakúpenia domény, cez vytváranie stránky, až po jej zverejnenie. Nielenže sa naučíte ako rýchlo a efektívne vytvoriť atraktívnu a funkčnú stránku, ale taktiež získate tipy a triky, ktoré vám pomôžu vyniknúť v online svete.Praktické rady: Som zameraný na praktickú stránku, aby ste mohli okamžite aplikovať naučené znalosti

Zrozumiteľnosť: Vysvetľujem každý krok jasne a zrozumiteľne, aby bol tutorial vhodný aj pre úplných začiatočníkov

Cieľová orientácia: Tutorial je špecificky zameraný na podnikateľov, obchodníkov a poskytovateľov služieb, takže sa dozviete rady, ktoré sú pre vás najrelevantnejšie

Projekty a služby: Tutorial bude pre vás výhodou aj v prípade, ak potrebujete odpromovať váš projekt, produkt, alebo službu

Registrujte sa na mojej stránke a získate tým 15% zľavu na všetky produkty vrátane tutorialov, ktoré su u mňa dostupné.


✌️ Š.

Facebook: @stevobodor

Comments


bottom of page